Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game – بازی محبوب و دوست داشتنی در سبک بازیهای دویدنی – اکشن از استودیوی بازیسازی Crazy Labs by TabTale برای اندروید است. که جدیدترین آپدیت اش به همراه مود با پول بی نهایت پیش روی شماست! با نصب Miraculous Ladybug & Cat Noir برروی تبلت و یا گوشی اندرویدی تان. یک ماموریت نجات در شهر پاریس را با دو کارکتر دوست داشتنی دختر کفشدوزکی و پسر گربه ای آغاز کنید!

شهر مورد علاقه ی شما “پاریس” دچار بحران شده و اکنون شما تنها کسی هستید .که می توانید آن را نجات دهید! دو ابرشرور به نام های شاپرک شاهینی و آکوماس کنترل شهر پاریس را در دست گرفته اند. و حالا وظیفه شماست که آن ها را شکست دهید و از شهر بیرون شان کنید! در خیابان های پاریس بدوید، از موانع مختلف عبور کنید. و آدم بدها را شکست داده و پاریس را نجات دهید! جالب است نه؟! همه فکر می کنند دختر کفشدوزکی یا پسر گربه ای چیزی بیش از یک نوجوان نیستند, اما همه اشتباه می کنند! شما رازی دارید که هیچ کس نمی داند. شاید شما در طول روز یک نوجوان باشید اما شب ها تبدیل به یک ابرقهرمان می شوید! اگر از علقه مندان به بازیهای اکشن، آرکید و دویدنی اندروید هستید. بدون شک این بازی از همه لحاظ، نظرتان را جلب میکند!

 

 

بازی Miraculous Ladybug & Cat Noir – The Official Game تا به امروز میلیون ها بار توسط کاربران اندرویدی سراسر جهان از گوگل پلی دریافت شده و توانسته امتیاز 4.4 از 5.0 را کسب کند! لاسترويد نسخه کامل اين بازي اندرويد را به منظور دانلود کاملا رايگان و مجاني شما دوستان گرامي در سرورهاي قدرتمند خود قرار داده است. شما اينجا قادريد ابتدا تصاويري از بازي و ويدئو گيم پلي آن را تماشا کرده و سپس در صورت تمايل آن را به صورت کاملا رايگان از سرور هاي مستقيم و پرسرعت دانلود نماييد.