Perfect365: One-Tap Makeover یک نرم افزار عالی و پرطرفدار. با بیش از پنجاه میلیون دریافت از گوگل پلی در زمینه روتوش و ترمیم عکس ها مخصوص سیستم عامل اندروید می باشد. که توسط گروه برنامه نویسی ArcSoft توسعه و طراحی گردیده است. و با استفاده از آن قادر خواهید بود در محیطی ساده و کلاسیک. در سریع ترین زمان ممکن و به صورت حرفه ای لک های موجود در چهره را حذف نمایید. و با ابزارهایی کاربردی که در اختیار دارید تنها با چند لمس ساده چهره ی خودتان را زیباتر سازید!

اگر به دنبال برنامه ای هستید که با آن بتوانید عکس های خودتان را بهبود ببخشید پیشنهاد ما به شما اپلیکیشن فوق العاده ی Perfect365 می باشد. شما قادر هستید که بر اساس سليقه، مد روز و يا قالب های آماده عکس هایتان را ويرايش و آرايش نمایید و در نهایت عکس ویرایش شده را با یک کلیک در گالری خودتان ذخیره کرده و آن را به اشتراک بگذارید.

 

 

برخی از امکانات و قابلیت های اپلیکیشن Perfect365: One-Tap Makeover اندروید:

  • روتوش تصاویر با کارهایی همچون پاکسازی چهره تنها با یک لمس!
  • دارا بودن ابزارهایی برای تغییر اندازه بینی، گونه و شفاف کردن پوست
  • نمایش مقایسه ای دقیق و عالی از قبل و بعد از رتوش عکس ها
  • امکان به اشتراک گذاری عکس های روتوش شده در شبکه های اجتماعی فیسبوک، توییتر و فلیکر

اپلیکیشن Perfect365: One-Tap Makeover هم اکنون در مارکت اندروید دارای امتیاز 4.3 از 5.0 می باشد که ما امروز در لاستروید جدیدترین نسخه ی آن را در اختیار شما قرار می دهیم. بهتر است بدانید که این برنامه در گوگل پلی به صورت رایگان عرضه میشود و برای استفاده از ویزگی هایش باید از داخل برنامه پول پرداخت میکنید که ما در لاستروید برای اولین بار نسخه کامل و خریداری میشود ان را برای شما قرار میدهیم و تمامی قابلیت ها در دسترستان است.